Низьковольтна світлодіодна лампа формату A60 потужністю 10W.
Лампа застосовуватися в приміщеннях зі зниженим струмом у мережі до 12-24 вольт, а також у системах альтернативної енергетики.
Cвітлодіодна лампа METRO-1 10W E27 4200К – LED лампа А60, яка служить заміною стандартних ламп розжарювання, проте споживає значно менше електроенергії і істотно довше живе. Лампа METRO стандартної форми груша для цоколя Е27. Потужність лампи – 10 Вт.
Зверніть увагу, оскільки міські мережі використовують струм із номінальною напругою 220В, то монтаж лампи включає установку понижуючого трансформатора!
Низьковольтні лампочки мають високий рівень захисту від уражень струмом. Тому їх розміщення вітається у приміщеннях з високим ступенем небезпеки, вибухонебезпечних зонах чи місцях, де в атмосфері присутній струмопровідний пил. METRO підійде для освітлення котелень, цехів та інших підсобних чи виробничих приміщень. Місць з підвищеною вологістю, таких як кухня, ванна, для підсвічування входу на вулицю або доріжок у саду, підвальних приміщень тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Источник света | Светодиоды SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4200 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 24 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 12 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 160 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 930 лм |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


